Iskra Brzezinka 0:6 Brzezina Osiek

Niestety drużyna Iskry musiała uznać wyższość rówieśników z Osieka. Mecz był rozgrywany w strugach deszczu przez co sędzia był zmuszony na chwilę przerwać zawody. Momentami gra była wyrównana i zawodnicy z Brzezinki mięli kilka sytuacji bramkowych aczkolwiek bramki w pierwszej i piątej minucie zdecydowanie podcięły skrzydła chłopaków. Duże znaczenie również miała przewaga fizyczna po stronie rywali, dobrze zbudowani zawodnicy Brzeziny po prostu przepychali naszych zawodników na każdym kroku. Cieszy fakt, że mimo porażki chłopcy walczyli i starali się wykonywać powierzone zadania w stu procentach lecz aby poprawić swoją grę nie pozostaje nic innego jak trenować i jeszcze raz trenować. W ostatniej kolejce Iskra zmierzy się w Brzeszczach z miejscowym Górnikiem. Mecz odbędzie się 8 czerwca o godzinie 17.