Porażka w Broszkowicach

Po dwóch wygranych z rzędu nasza drużyna musiała uznać wyższość drużyny z Broszkowic. Nic nie zapowiadało, że Iskra przegra ten mecz różnicą trzech goli. Wynik otworzył zawodnik z Pulsu jednak chwilę później skutecznie odpowiedział Kacper Kaczyński który rozgrywał świetne zawody. Wynik 1:1 utrzymał się do końca pierwszej połowy. Po zmianie stron chłopcy z Brzezinki dalej dotrzymywali kroku przeciwnikom, jednak w 52 minucie bramka na 2:1 dla gospodarzy wyraźnie podcięła im skrzydła dając sobie strzelić jeszcze dwie bramki. Mimo wyniku gra naszych chłopców znacznie idzie w górę co bardzo cieszy, na plus również zasługuje Arek Gryzelko który debiutował w młodzikach będąc jeszcze orlikiem. Szkoda tylko kontuzji przez które Szymek Kłys czy Kacper Starzychowicz musięli odpocząć. Na pochwałę zasługuje również Kamil Wolański który systematycznie trenując znacznie podnosi swój poziom sportowy. Za tydzień nasza drużyna pauzuje a więc zagra sparing.

​Trening w piątek o godzinie 16:00